Londyn
Uncategorized

Siema Londyn! Podobno to miasto da się lubić!

Londyn
Londyn

Siema!

Mam na imię Michał i od Listopada 2019 roku mieszkam w Londynie. Trochę przez przypadek bo nigdy nie było w moim planie mieszkanie w tak wielkim mieście.

Londyn. Początki były trudne.

Przestawienie się na życie w tak wielkiej metropolii nie było łatwe ale z każdym miesiącem odkrywam tu miejsca, które warto odwiedzić nie tylko raz. Tą wiedzą i ciekawostkami zamierzam się z wami dzielić na moim blogu. O niektórych miejscach dowiaduje się od znajomych, czasem z internetu. Sporo faktów wygrzebuję z wikipedii i z oficialnych stron internetowych.

Siema Londyn. Borough Market

Londyn to nie tylko miasto

to także ludzie. Ponad stutysieczna Polonia mieszkająca w Londynie to nietylko praca i dom to także pasje i zainteresowania, które kwitną wraz z tęsknotą za krajem. Ma nadzieję, że uda mi sie do nich dotrzeć i również wam pokazać!

Zapraszam do zwiedzania i czytania!

A także do kontaktu jeżeli chielibyście abym napisał o czymś konkretnym, odwiedził jakieś miejscę lub pokazał czym ciekawym się zajmujesz!

Oczywiście jeżeli chciałbyś dowiedzieś czegoś więcej o mnie samym zapraszam do sekcji o mnie!

Siema!

Michał

2 komentarze

  • XMC

    Słowa mają ogromną moc bardzo w to wierze. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu zaklęta jest madrość, ktorej szukamy w naszym zyciu przez dlugi czas i dzięki wyszukiwarkom znajdujemy ją na takim blogu jak Twój :-).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *