O Mnie

Siema!

Co o mnie można napisać? Powinienem raczej spytać tych co mnie znają i mogliby o mnie dużo powiedzieć. Samemu o sobie pewnie zaczął bym tak… Mam na imię Michał i bardzo mi miło, że zawitałeś na mojego bloga, mam nadzieję, że znajdziesz tu coś interesującego dla siebie.

Kim jestem i czym się zajmuję?

Nie ma na to chyba jednoznacznej odpowiedzi bo zawodowo zmieniałem branże co dwa lata, głównie z powodu braku możliwości dalszego rozwoju.

Jedyne dwie stałe w moim życiu to masjsterkowanie co dało narodziny dla pierwszego bloga Papa Timber. Druga to fotografia, która jest ze mną odkąd pierwszy raz w ręku trzymałem aparat mojego Taty (ponad 30 lat temu).

Urodziłem się we Wrocławiu ale nie przemieszkałem tam większości swojego życia. Trochę tu, trochę tam. W 2005r przerwałem studia i poraz pierwszy wyjechałem do anglii. Wróciłem po dwóch latach do Polski i myślałem “Nigdy więcej”.

Londyn
Londyn

Londyn

Nigdy nie mów nigdy;)

W 2017r wróciłem do UK a od w 2019 mieszkam w Londynie. Odradzali mi to wszyscy, których znam a ja sam broniłem się rękami i nogami żeby tu nie przyjeżdżać i chyba właśnie dlatego pierwsze miesiące w Londynie były cieżkie. Wszędzie dalej, drożej, tłoczniej…

Ale czy to miasto da się lubić?

Jak już wspomniałem przez prawie całe życie towarzyszy mi fotografia jako pasja, która pozwala mi realizować kreatywną stronę mojej osoby. A Londyn inspiruje, na każdym kroku. Każdego dnia można tu odkryć coś nowego. Pełen tajemnic, ciekawych miejsc, artystów, influencerów, zapomnianych zakamarków.

Trochę na przekór wszystkim i samemu sobie będę chciał pokazać, że to miasto da się lubić dlatego w zakładce Warto Zobaczyć w Londynie znajdziecie artykuły o tych miejscach. Do tego wszystkiego w 50+ Ciekawostek jest zbiór statystyk i czasem śmiesznych faktów o tej metropolii.

Londyn. Dalston Market
Londyn. Dalston Market

Metodą prób i błedów

po ponad 30 latach próbowania i poddawania się z hobby odkryłem, że to co naprawdę mnie interesuje to fotografia uliczna.
Od 2019 roku mieszkam w Londynie, mieście niekończących się inspiracji. Na tym blogu odkrywam ulice Londynu wraz z tajnikami fotografii ulicznej. W 2023 Zacząłem również kanał Youtube na którym będę dzielił się POV z moich photowalks i moją zdobytą wiedzą na temat fotografii.

Zapraszam również na mojego instagrama, gdzie jestem codziennie i można ze mną porozmawiać a także poznać innych igersów poprzez hashtag #siemalondyn