oppo Find N2 Flip
Technologia

Oppo Find N2 Flip Prezentacja nowego telefonu w Londynie.

Oppo w Magazine London

Chcemy tego czy nie rozkładane telefony wróciły do łask i stają się coraz bardziej popularne a co za tym idzie konkurencja w tym segmencie rośnie. Co dla nas, konsumentów, jest oczywiście dobre bo ceny takich produktów maleją a producenci prześcigają się w rozwiązywaniu problemów, których no cóż, do tej pory nie mieliśmy;) Jako jeden z Ambasadorów Oppo miałem przyjemność uczestniczenia w wielkiej prezentacji najnowszego telefonu Oppo Find N2 Flip, który dopiero wchodzi na rynek w UK.

Wow! Pierwsze wrażenia!

Na salę wpuszczono nas około 14 godziny i przez następne 30 minut w napięciu czekaliśmy na wielki show! I tu muszę powiedzieć, że cała prezentacja była bardzo dobrze zorganizowana i robiła niesamowite wrażenie. Przemawiali nie tylko przedstawiciele z Oppo (Peter Lee) ale także z Google (Jon French) zapewniający o dalszej pomyślnej współpracy obu marek.

Więcej, Lepiej, Taniej!

Kluczowe punkty, które zostały poruszone w prezentacji telefonu OPPO Find N2 Flip:

  • Duży 3.26″ dodatkowy ekran
  • Niewidzialne zagięcie
  • Wytrzymałość
  • Szybko ładowalna 4300mAH bateria
  • 50 MP Kamera od Hasselblad
  • Marisilicon wspierający performance i fotografowanie

I dużo więcej za jedyne £849 funtów. Oczywiście jak wiemy takie prezentacje zawsze dużo obiecują ale zupełnie inaczej wygląda to w rzeczywistości. Dlatego organizatorzy zadbali o…

Experience Zone

I tu cała zabawa się tak naprawdę zaczęła. Mogliśmy podotykać, otwierać, robić zdjęcia, selfie. A dzięki TheTechChap zobaczyliśmy jak to wygląda w środku!

Oppo – Design!

Złożony telefon jest mniejszy i lżejszy niż się spodziewałem. Bez problemu mogłem go wcisnąć w kieszeń razem z portfelem. Dodatkowy ekran jest praktycznie nie wyczuwalny i bardzo jasny. Można na nim zrobić proste taski, ustawić spersonalizowanego zwierzaka i używać do podglądu selfie. Z dosyć nietypową obudową, która przypomina materiał daje bardzo premium odczucie. Do tego z dedykowanymi pokrowcami telefon wyglada bardziej jak jakiś dodatek do ubrania;)

Niewidzialne zagięcie:

To była dla mnie najbardziej interesująca część tego spotkania. Jestem pod wielkim wrażeniem technologi zginanych ekranów. Trochę sceptycznie byłem nastawiony do tej pełnej niewidoczności zagięcia dzięki użycia kształtu kropli zamiast “U” ale mile się zaskoczyłem. Mimo, że widać je delikatnie pod pewnym kątem to przy normalnym użytkowaniu, można całkiem o tym zapomnieć. Do tego producent gwarantuje 400,000 zgięć i prawidłową pracę od -20 do +50 stopni celciusza. Przy 100 otwarciach dziennie daje nam to 10 lat użytkowania, najdłużej telefon miałem przez 3 lata, więc można się bawić.

Hej Oppku Co Masz w Środku?

Jak oni to wszystko wcisneli w ten mały telefon?! Widzieliście ten mechanizm odpowiedzialny za zginanie? No i dodatkowy procesor Marisilicon zeby wesprzeć Twoją kreatywność. A do tego 4300mAH, którą można naładować do 50% w 23 minuty? To szybkie ładowanie nie raz uratowało mnie w moim Oppo Reno 8 Pro o którym możecie poczytać tutaj.

Selfie już nigdy nie będzie takie samo

Wszyscy już znamy 50MP kamerę od Hasselblad z chociażby Oppo Find x5 i wiemy dobrze co ona potrafi ale w połączeniu ze zginanym telefonem to zupełnie nowe doznanie. I na evencie przetestowaliśmy je aż nadto. Nie potrzeba już statywu a do tego dzięki dużemu dodatkowemu ekranowi można robić selfie głównym aparatem za pomocą gestów. Czad, prawda?

Oppo. Co mi się nie podobało?

Tak naprawdę w tak krótkim czasie, cieżko się zapoznać ze wszystkim dokładnie. Jeżeli jednak miałbym na coś zwrócić uwagę to osobiście obudowa, która robi wrażenie premium i nie zostawia odcisków palca… zostawia ślady po paznokciach. Łatwo je usunąć ale jednak. Jak przejedziemy paznokciem to trochę jak po bardzo drobnym pilniczku.

#oppoambasadors

Świetny telefon i świetne doświdczenie. Telefon Oppo Find N2 Flip jest dostępny w innych częściach świata już jakiś czas i jako ambasadorzy marki mieliśmy tą ekskluzywną przyjemność zobaczyć go jako pierwsi w europie. Także nieoficialne gadżety z innych krajów! Świetnie było poznać osobiście moich kolegów ambasadorów z innych części europy i wymienić się doświadczeniami.

wersję Angielską tego artykułu możecie znaleźć na mojej stronie Oppo

A na koniec możecie jeszcze zobaczyć krótką relację z tego wydarzenia na moim instagramie albo oficjalne nagranie na YouTube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *